Závesné a nástenné kvetináče

Máte k dispozícii málo priestoru, ale napriek tomu sa nechcete zaobísť bez peknej dekorácie? Milujete rastliny, ale nemáte kam umiestniť kvetináč? Závesné kvetináče sú ideálne dekorácie a vďaka zelenej výsadbe navodia skutočne príjemnú atmosféru. Oživte svoje steny doma, v kancelárii, v chodbe alebo na balkóne či terase. Závesné alebo nástenné kvetináče sú určené na vnútorné i vonkajšie použitie.

 

 

Filter
Filter
Cena
Od 42 € do 96
Kategória hĺbky
Kategória priemeru
Kategória šírky
Kategória výšky
Materiál
1 z 1
1 z 1

Nástenné kvetináče nezaberajú žiadny priestor na podlahe a dajú sa ľahko zavesiť na stenu. Použite závesné kvetináče namiesto obrazov alebo zrkadla a zaistite si tak pre seba viac prírody.

Väčšina nástenných kvetináčov je vhodných na vonkajšie použitie. Sklolaminát je odolný voči poveternostným vplyvom a je možné ho tiež používať na záhrade alebo na terase po celý rok. Aby sa pri vonkajších inštaláciách zabránilo podmáčaniu rastlín, odporúča sa vyvŕtať do spodnej časti kvetináčov odtokový otvor. Prebytočná voda tak bude môcť jednoducho odtekať. Pokiaľ nechcete, aby vám voda stekala po vonkajšej stene, ponechajte kvetináč tak, ako ste ho zakúpili, ale dávajte pozor, aby sa vaše rastliny neutopili.

Na vnútorné použitie odporúčame nástenný kvetináč pre istotu "vystlať" fóliou, aby bola 100% istota, že kvetináč bude vodotesný.

Nástenné kvetináče na mnoho účelov


Či už svoj nástenný kvetináč vyplníte krásnymi kvetinami, čerstvou zeleňou alebo dekoratívnymi doplnkami, závesný kvetináč v každom prípade vytvorí atraktívnu dekoráciu obytného priestoru. Reťaz svetiel, ktorý ledabolo obtočíte okolo závesného kvetináča, zaistí útulnú večernú atmosféru.

Nástenný kvetináč ako kvetináč na bylinky


Radi varíte a pripravujete čerstvé pokrmy? A nebolo by fajn mať v kuchyni po ruke vždy čerstvé bylinky? Použite nástenné kvetináče ako závesné kvetináče na bylinky a podľa potreby a sezónnosti pestujte to pravé pre vašu kuchyňu.

Závesnými kvetináči si jednoducho môžete navodiť pocit pohody, či už u vás doma v obývačke alebo v kancelárii, kde sa vám pri pohľade na zelené rastliny zdvihne nálada aj produktivita práce. Závesný kvetináč je skutočné plus pre každý priestor. Vybrať si môžete podľa svojho vkusu z niekoľkých tvarov závesných kvetináčov: kruh, polkruh, štvorec alebo obdĺžnik.

Nástenné kvetináče je možné pripevniť k stene iba 2 skrutkami a hmoždinkami. Otvory v závesnom kvetináči na uchytenie sú už predvŕtané. Montáž je teda vcelku jednoduchá.

V našej ponuke závesných kvetináčov nájdete elegantné a moderné farby nástenných kvetináčov. Betónový vzhľad je veľmi trendy a na mnohých našich modeloch závesných kvetináčov ho nájdete. Ľahko pórovitá štruktúra pôsobí prirodzene a zároveň moderne.