Vianočné dekorácie

Vianočnými dekoráciami z ponuky značky VIVANNO vytvoríte útulnú a vkusnú atmosféru Vianoc. Elegantné sady vianočných ozdôb, dekorácie z dreva, LED osvetlenie a množstvo ďalších doplnkov prinesú do vášho domova štýl a nadčasovosť.

Dekoratívne misky a exkluzívne kvetináče vo farbe červenej, zlatej alebo striebornej dodajú interiéru domova, kancelárie či kaviarne ten pravý nádych vianočnej atmosféry.
Značka VIVANNO ponukou vianočných dekorácií nadchne zákazníkov a splní sny o zmene vianočnej výzdoby pre vašich najbližších a poskytne jednoduchosť nákupu vo svojom e-shope. Nákupom online šetríte svoj čas, financie a prírodu.

Filter
1 z 2
1 z 2

Drevené vianočné dekorácie
Prírodné dekorácie - vianočné ozdoby z dreva, lucerny a drevené stromčeky SPIRA MINI harmonicky spájajú tradičné prvky Vianoc s nádychom moderného štýlu interiéru. Drevené dekorácie na stôl alebo komodu dotvoria príjemnú vianočnú atmosféru. Prirodzená farba dreva v kombinácii červenej, striebornej a zelenej spolu krásne ladí.
Kvetináče v striebornej, červenej a zlatej farbe
Exkluzívne kvetináče v striebornej, červenej a zlatej farbe - klenot v ponuke značky VIVANNO. Lesk, výška a originalita nadchne každého zákazníka. Vďaka dizajnu a neobvyklému vzhľadu povýšite atmosféru vianočnej výzdoby na niečo výnimočné. V kombinácii s tmavým alebo svetlým interiérom je možné s exkluzívnymi kvetináčmi vytvoriť útulný predvianočný čas. Preneste Vianoce do vstupných priestorov hotelov, reštaurácií, kaviarní či domova samotného. Vianočné dekorácie zo sklolaminátu v prevedení vysokého lesku sú vhodné predovšetkým na vnútorné použitie.
Vianočné ozdoby
Vianočné ozdoby od značky VIVANNO sa vyznačujú elegantnosťou a honosným vzhľadom. Ponúkané sú vo farbe antracitovej, čiernej, bielej, smotanovej a červenej. Sadu vianočných ozdôb je možné zakúpiť po 12/16/18 kusoch. Dekorácia je vyrobená zo skla a zakončená kovovým očkom striebornej farby.
Dekoračné svietniky
Svietniky od značky VIVANNO prináša do vášho domova nádhernú atmosféru Vianoc. Mimoriadne stabilné svietniky je možné objednať v rôznych veľkostiach, rozmeroch a farbách. Sklenená vitrína dáva priestor sviečkam, vianočným ozdobám, svetelným reťaziam a ďalším vianočným dekoráciám. Zvoľte si sviatočný zlatý, strieborný alebo červený odtieň a podčiarknite teplým svetlom sviečok jedinečnosť produktu, ktorý nesklame v žiadnom interiéri.
Vrchný kryt môžete ľahko sňať. Aranžovanie dekorácií a údržba povrchu je veľmi jednoduchá. Elegantné svietniky sú vyrobené z kvalitného vláknocementu, dreva, hliníka a sklolaminátu. Sú stabilné s dlhou životnosťou a vhodné na umiestnenie v interiéri alebo v dobre chránenom exteriéri.