Umelé vianočné stromčeky

VIANOČNÝ STROMČEK – tradícia Vianoc

Nikto z nás si bez vianočného stromčeka nedokáže predstaviť tie najkrajšie sviatky pokoja a pohody. Až s ním prichádza do našich domovov tá pravá vianočná atmosféra.
Značka Vivanno ponúka možnosť ako bez stresu a námahy zaistiť pokojné vianočné prípravy. Stačí sa len rozhodnúť a vyskúšať niečo nové a praktické. Nebudete ľutovať. Uvažujte hospodárne a ekologicky. Moderný zákazník vie, že kúpou umelého stromčeka šetrí svoj drahocenný čas a financie.

 

Filter
Filter
Cena
Od 181 € do 794
Farba
Kategória priemeru
Kategória výšky
Materiál
Umiestnenie
1 z 1
1 z 1

Prečo sa rozhodnúť práve pre umelý stromček?
Nákupom umelého vianočného stromčeka zaistíte svojej rodine ten najkrajší darček. Krásny umelý vianočný smrek či jedli od značky VIVANNO nerozoznáte od prírodných stromčekov. Dokonale zelené a mäkké ihličie vás nadchne svojou pravidelnosťou a hustotou. Vetvy a vetvičky je možné ľubovoľne ohýbať. Vďaka dáždnikovej/skladacej technike je možné stromček zostaviť.
Mnohí si zakladajú na pravom vianočnom stromčeku, ale ten začne časom opadávať a neskôr ho musíte zlikvidovať. Umelý vianočný stromček jednoducho zložíte späť do krabice a uložíte do komory, kde zostane pripravený na ďalší rok. Ani upratovanie po opadanom ihličí vás nečaká, v tejto chvíli šetríte svoj drahocenný čas, ktorý môžete venovať svojim deťom alebo priateľom.
Nie je práve teraz dôvod na nové rozhodnutie? Umelý vianočný stromček je správnou voľbou pre staršie generácie, rodiny s deťmi, ale aj pre firmy. Strávte vianočné sviatky bez stresu, davového šialenstva a únavy. Značka Vivanno Vám ponúka nákupom umelých vianočných stromčekov prežiť tie pravé pokojné Vianoce.

Výhody umelého vianočného stromčeka:
 vhodné pre alergikov
 vyriešenie problému likvidácie
 finančná úspora
 možnosť objednania online
 kvalita, odolnosť, vkus
 výrazná podpora ekológie
Informácie o produkte
 vyrobené zo 100% polyetylénu (PE)
 ohýbateľné vetvy a vetvičky
 mäkké ihly, realistická farba a vzhľad
 kmeň a konáre vyrobené z ocele alebo drôtu
 nehorľavý (testované podľa DIN EN 71-2)
 systém skladania a dáždnika uľahčuje montáž
 doba montáže maximálne 30 minút
 vrátane stojana na vianočný stromček
 praktické uloženie v priloženom kartóne


Varianty:
JEDLE NORMANN
SMRK FICHTE

Rozmery:
120 cm / 150 cm / 180 cm
210 cm / 240 cm / 270 cm / 300 cm
Umelé vianočné stromčeky od značky VIVANNO sú k dispozícii v rôznych veľkostiach. Počnúc výškou 120 cm a končiacou výškou 300 cm. Výber je skutočne rozmanitý. Vianočné umelé stromčeky nájdu svoje miesto ako v menších interiéroch, ale aj v obchodných centrách alebo rodinnom dome s vysokými stropmi. Pohľad na umelú jedľu či smrek je úchvatný. Vianočný stromček je možné doladiť elegantnými ozdobami, praktickou reťazou LED svetiel a ďalšími dekoráciami od značky VIVANNO.