Policové boxy

V praktických úložných boxoch nájdete priestor na ukladanie hračiek, kozmetiky, bielizne a iných nevyhnutností. Úložné boxy ponúkame samostatne alebo v sadách po 2-6 kusoch. Vyrobené sú z prírodných materiálov - bambusu, vŕby, vodného hyacintu a prírodného ratanu.

 

Filter
Filter
Cena
Od 22 € do 174
Kategória hĺbky
Kategória šírky
Kategória výšky
Umiestnenie
1 z 1
1 z 1

BASCO - v ponuke v bielej, hnedej a prírodnej farbe. Policové boxy BASCO dodajú vášmu domovu prirodzenosť a ladia so svetlým drevom v interiéri. Prednosťou týchto boxov je, že korešpondujú s obľúbenou policou IKEA – BILLY. Policový box je ponúkaný ako bez vnútornej stielky, tak s ňou. Vnútorná stielka z bavlny je odnímateľná a je možné ju jednoducho vyprať v ruke.
KIRA - policový box s praktickým odklápacím vekom, ľahko sa otvára aj zatvára a veko je pevne pripevnené ku košu. Integrované madlá a ľahká vnútorná podšívka dopĺňajú funkčnosť tohto boxu. KIRA je vyrobená zo 100% vodného hyacintu a má integrovaný drôtený rám. Policový box KIRA je nielen skvelým pomocníkom, ale vďaka svojmu neobvyklému vzhľadu poslúži aj ako krásna dekorácia.
NEW ASIA - v sade 2 kusov poskytuje úložný priestor aj atraktívny vzhľad, a preto slúži aj ako dekoratívny prvok. Základom je drôtený rám opletený 100% prírodným vodným hyacintom, čo zaisťuje stabilitu a kvalitu. Vďaka rozmeru 32x32x32 cm sa boxy hodia do políc KALLAX a EXPEDIT z obchodu IKEA. Ďalšou výhodou je, že koše je možné ľahko zložiť. Prírodný materiál boxov pôsobí hrejivým a príjemným dojmom.