Kôše na bielizeň

Moderné pletené prútené koše na bielizeň
Koše na bielizeň sú potrebné v každej domácnosti. Povaľujúca sa špinavá bielizeň nerobí na návštevy ani obyvateľov domácnosti nijako zvlášť dobrý dojem, a tak má každý v byte kôš na bielizeň. VIVANNO so svojimi pletenými košmi na bielizeň z vodného hyacintu a ratanu predstavuje mnoho úžasných úložných košov na vašu špinavú bielizeň. Vyberte si medzi hranatými aj okrúhlymi tvarmi a rozhodnite sa pre farby ako prírodná, hnedá, biela alebo šedá. K dispozícii je veľký výber košov a truhiel na bielizeň. Určite nájdete ten správny model do vašej kúpeľne, spálne alebo detskej izby.

 

Filter
Filter
Cena
Od 65 € do 189
Kategória hĺbky
Kategória šírky
Kategória výšky
Umiestnenie
1 z 1
1 z 1

Veľkosť, ktorú potrebujete, závisí úplne na tom, kde bude kôš na bielizeň používaný. Často sa umiestňuje priamo pod umývadlo v kúpeľni, v skrini alebo jednoducho v rohu miestnosti. V každom prípade je potrebné vziať do úvahy spôsob, akým to funguje. Oceníte delené priehradky na triedenie bielizne? Alebo je pre vás dôležitejšie, aby sa tvar prispôsobil vášmu priestoru? Preferujete odklápacie veko alebo voľne položené? V každom prípade s košmi na bielizeň a boxami na bielizeň od VIVANNO získate produkty, ktoré sú priedušné a zabraňujú tak vzniku nepríjemných pachov. Objavte širokú ponuku košov na bielizeň s krásnymi väzbami od VIVANNO.

Praktické prútené koše na bielizeň
S košmi a truhlami na bielizeň z prútia by sa malo ľahko manipulovať. Preto sú takmer všetky koše na bielizeň od VIVANNO dodávané s rukoväťou. To umožňuje ľahkú manipuláciu.

Najmä v kúpeľni sú koše a truhlice na bielizeň ideálne. Udržujú vašu domácnosť čistú a upratanú. Koše na bielizeň s vekom bránia výhľadu na špinavú bielizeň a tým neupratanému dojmu. Ak očakávate návštevy stačí špinavé prádlo upratať do koša na bielizeň.

Koše na bielizeň do kúpeľne
Koše na bielizeň sú nielen funkčné. Samozrejme by tiež mali pôsobiť dekoratívne a byť atraktívnym doplnkom v miestnosti. Prírodné pletené koše sú preto tou správnou voľbou, pretože ich možno umiestniť takmer kamkoľvek. V čistej bielej kúpeľni pôsobí kôš na bielizeň v prírodnej farbe príjemným dojmom. To znamená, že miestnosť nepôsobí preťažene ani neprirodzene, pretože najmä pravý ratan má veľmi reálny charakter, ktorý sa ľuďom páči. V neposlednom rade máte u VIVANNO možnosť vybrať si požadovanú farbu. Od medovej farby po šedú, bielu alebo čiernu nájdete presne taký kôš na bielizeň, aký chcete. Umývadlo alebo vysokú skrinku tak môžete opticky doplniť, aby farebne ladila s kúpeľňovým nábytkom.