Drobné príslušenstvo

Vkusné doplnky prúteného sortimentu, ktoré potešia ako darček pre priateľov alebo rodinu a ani vo vašej domácnosti sa bez nich nezaobídete. Opäť tu nájdete kvalitné materiály, ktoré sú prírodné a zároveň odolné. Ratan, vodný hyacint aj bambus sálajú hrejivú a útulnú atmosféru a hodí sa do moderných aj klasických interiérov. Drobné príslušenstvo to sú kvalitné produkty v ponuke značky VIVANNO.

 

Filter
Filter
Cena
Od 27 € do 193
Kategória hĺbky
Kategória priemeru
Kategória šírky
Kategória výšky
Umiestnenie
1 z 1
1 z 1

Podnos TIM - vyrobený z vodného hyacintu, ktorý je jemne napletený na drôtený rám, aby bola zaistená stabilita. Prirodzený vzhľad a pevné madlá po stranách uľahčujú prenášanie. Povrch ošetrite 1x v roku rastlinným olejom, docielite obnovenie lesku.
Dekoračný kôš STINO svojim neobvyklým tvarom a príslušným tmavým sfarbením upúta vašu pozornosť. Jeho dizajn mriežkového vzhľadu je moderný a nadčasový. Je vyrobený z ratanu a je obľúbený pre svoju ľahkosť.
Sada prestierania ILANA - praktické a vkusné prestieranie slúži na mnohé účely. Chráni stôl pred poškriabaním a zašpinením, ale predovšetkým dotvára celkový dojem prestretého stola. Súprava je vyrobená z vodného hyacintu a je veľmi odolná proti poškodeniu.