Príslušenstvo

Značka VIVANNO ponúka k svojim kvetináčom široký výber príslušenstva, ktoré vám uľahčí osadzovanie kvetináčov, ich premiestňovanie, starostlivosť o povrchy kvetináčov a veľa ďalších praktických pomôcok. Plastové vnútorné vložky do kvetináčov ponúkame v rôznych veľkostiach a tvaroch. Starostlivo dbajte na výber správnej veľkosti a pokiaľ si nebudete istí, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám poradíme.

 

Filter
1 z 1
1 z 1

Vložky do kvetináčov

Praktické plastové vložky do kvetináčov vám šetria čas aj peniaze. Najzásadnejšou výhodou je, že nemusíte celý priestor kvetináča vypĺňať zeminou. Niektoré naše kvetináče sú naozaj veľké a plastové vložky sú tým pádom neoddeliteľnou súčasťou. Sadenie rastlín, ich presadzovanie aj starostlivosť budú s plastovými vložkami radosťou a zábavou. Dôverujte praktickým plastovým vložkám do kvetináčov s integrovanou zálievkou.

Plastové vložky do kvetináčov môžete bez obáv používať celoročne aj vonku. Ľahko odolávajú nízkym teplotám a nepriaznivému počasiu. Vodotesná plastová vložka vás prekvapí svojou nízkou hmotnosťou. Je možné ju teda jednoducho vložiť do kvetináča a opäť vybrať. Plastové vložky iba jednoducho položíte na okraj kvetináča.

Výber správnej vložky

Pri výbere zodpovedajúcej plastovej vložky dbajte na správne rozmery. Sledujte vždy konkrétne odporúčané príslušenstvo. Pokiaľ máte nejaké dotazy alebo si nie ste istí, môžete nás samozrejme kedykoľvek kontaktovať. Sme pripravení pomôcť a poradiť.

Pretože naše kvetináče sú online k dispozícii v širokej škále tvarov, ponúkame aj rôzne tvary a veľkosti vnútorných vložiek. Základné rozdelenie je podľa tvaru na guľaté a hranaté vložky rôznych rozmerov. Vnútorné plastové vložky ležia na okraji kvetináča. Flexibilná plastová vložka ponúka riešenie v prípade, že plastová vnútorná vložka nie je v zodpovedajúcej veľkosti v ponuke. Flexibilná plastová vložka prilieha zvnútra ku stene kvetináča a jej okraje by nemali presahovať. Flexibilnú vložku v prípade potreby jednoducho odstrihnete na požadovanú veľkosť.

Hranaté vložky do kvetináčov

Naše plastové vnútorné vložky sú k dispozícii v hranatej verzii, aby zodpovedali väčšine tvarov hranatých kvetináčov radu VIVANNO. Vo farbách biela a čierna sa dajú veľmi dobre kombinovať. Podľa farby kvetináča je možné vytvoriť buď kontrast, alebo harmonické farebné zladenie.

Vložka do kvetináča 19 x 21 cm

Vložka do kvetináča 29 x 29 cm

Vložka do kvetináča 34 x 34 cm

Vložka do kvetináča 39 x 39 cm

Okrúhle vložky do kvetináčov

Okrúhle vložky do kvetináčov sú vhodné do guľatých kvetináčov z nášho sortimentu a sú dostupné v čiernej farbe. Jednoduchá farba umožňuje použitie vložky takmer vo všetkých farebných variantoch kvetináčov. Vyrobené sú z kvalitného PP plastu, veľmi dobre odolávajú poveternostným podmienkam. Ukázalo sa, že sú veľmi praktické na plnenie zeminou. Okrúhle vložky do kvetináčov sú k dispozícii v našom online obchode s nasledujúcimi priemermi.

Vložka do kvetináča s priemerom 21 cm

Vložka do kvetináče s priemerom 24 cm

Vložka do kvetináče s priemerom 30 cm

Vložka do kvetináče s priemerom 32 cm

Vložka do kvetináče s priemerom 41 cm

Flexibilná vložka do kvetináča

Pokiaľ nevyhovuje žiadny z uvedených rozmerov, môžu pomôcť naše pružné plastové vložky. Vložky do kvetináčov sú priehľadné a dajú sa ohýbať a zastrihávať. Sú teda prispôsobivé a tiež vodeodolné. Guľaté flexibilné vložky do kvetináčov sú k dispozícii v nasledujúcich priemeroch.

Vložka do kvetináča s priemerom 30 cm

Vložka do kvetináča s priemerom 35 cm

Vložka do kvetináča s priemerom 40 cm

Vložka do kvetináča s priemerom 45 cm

Vložka do kvetináča s priemerom 50 cm

Vložky do kvetináčov so zavlažovacím setom

Rastliny sú súčasťou nášho života. Skrášľujú naše okolie a dodávajú farbu našim štyrom stenám. Dajú sa s nimi vytvoriť skvelé oázy pokoja a harmónie. Ako akýsi únik z hektického a stresujúceho každodenného života môže vzniknúť útulné miesto. Rastliny prinášajú radosť a dobrú náladu. Aby mohli byť optimálne zásobované vodou, ponúkame vám hranaté vložky do kvetináčov s praktickým zavlažovacím setom. Ukazovateľ hladiny vody dáva informáciu, či a koľko vody treba pridať. Tieto vložky so zavlažovacím setom sú praktickými pomocníkmi v starostlivosti o rastliny.

Zavlažovací systém sa skladá z nasledujúcich častí:

  • Falošné dno, ktoré vytvára voľný priestor 4,5 až 6,7 cm (podľa veľkosti vložky). Voda sa tam môže optimálne zhromažďovať a v prípade potreby môže byť rastlinami absorbovaná koreňmi.
  • Ukazovateľ hladiny vody z plastu, ukazovateľ vedie cez prepážku do priestoru s vodou. Používame plast, pretože je odolnejší a oveľa pevnejší ako sklo.
  • Červená mierka na ukazovateli hladiny vody ukazuje, či a koľko vody je treba doplniť. Vždy tak poznáte aktuálny stav vody.

Nasledujúce obrázky ukazujú postup pri skladaní samozavlažovacej plastovej vložky a jej osadenie rastlinami.