Misky

Misky na rastliny sú pre svoj plytký tvar obľúbeným modelom do záhrad a interiérov, kde skrášlia a oživia prostredie. Nádherný kontrast vytvára so zelenými aj farebnými rastlinami, ale aj inými prírodnými materiálmi. Skvele v nich vyzerajú drobné skalničky alebo sukulenty. Misky môžete položiť na stôl, policu, ale aj jednoducho na podlahu alebo schody. Sú skvelým variantom práve tam, kde sa nehodí príliš veľký kvetináč.

 

Filter
1 z 1
1 z 1

Veľké množstvo povrchových prevedení a farieb v našom sortimente umožňuje zákazníkom nájsť to, čo práve hľadajú pre svoje interiéry a exteriéry. Misky na rastliny sú dekoratívnym doplnkom pre váš domov, ale aj pre vašu záhradu.

Prečo sklolaminát?

Sklolaminát je odolný, stály a pevný, ale zároveň aj ľahký. Poveternostné vplyvy vrátane mrazu mu neublížia. Je vhodný do vnútorných aj vonkajších priestorov, celoročná inštalácia nie je problém. Misky na rastliny sú mrazuvzdorné a je možné ich použiť ako vonkajšiu dekoráciu.

Ďalšou výhodou sklolaminátu je ľahké farbenie materiálu. To umožňuje ponúknuť zákazníkovi širokú škálu farieb a povrchových štruktúr.