Exkluzívne kvetináče

Exkluzívne kvetináče od značky VIVANNO svojim elegantným, honosným a moderným dizajnom upútajú pozornosť a zaujmú svojim krásnym vzhľadom. Moderné kvetináče sú vysoko kvalitné. Exkluzívne kvetináče majú nadštandardnú povrchovú úpravu. Hotelové haly, divadelný foyer, obchodné domy alebo komerčné priestory sú ideálnym miestom pre umiestnenie exkluzívnych kvetináčov.

 

Filter
1 z 2
1 z 2

Exkluzívne kvetináče od VIVANNO sú vhodné predovšetkým pre vnútorné použitie, ale chránený vonkajší priestor kvetináčom neublíži. Sú dostupné v obdĺžnikových, štvorcových, guľatých, kužeľových tvaroch a XXL veľkostiach. Sú vyrobené najčastejšie zo sklolaminátu, ale aj z nerezu a dreva.

Produkty značky VIVANNO sú elegantné, jedinečné a špeciálne. Elegantné kvetináče ale vyčnievajú z davu, a to pozitívnym spôsobom. Sú dizajnovým vrcholom najmä pre moderné domy a byty.

Dizajnové kvetináče ako vizitka vašej firmy

Obchodné rokovania prebiehajúce v príjemnom a atraktívnom prostredí bude prínosné pre obidve strany. Exkluzívne kvetináče s výsadbou zelených rastlín ocenia vaši hostia aj obchodní partneri. Doprajte svojim zákazníkom rokovania v štýlovom prostredí. Ušľachtilé prostredie navyše vaše obchodné schôdzky pozdvihne na vyššiu úroveň.

„Prvý dojem sa počíta“

Príslovie, ktoré platí aj pre firmy.

Elegantný dizajn exkluzívnych kvetináčov vo vstupnej hale, recepcii alebo v kancelárii má veľký význam a môže ovplyvniť náladu prichádzajúceho zákazníka. V krásnom a príjemnom prostredí sa každý človek cíti lepšie.

Hostia a zákazníci sa budú vracať vtedy, keď zostanú príjemné spomienky na obchodní rokovania s vašou firmou. Exkluzívne kvetináče od značky VIVANNO môžu vytvárať emocionálne spojenie so zákazníkom, ktoré je v dnešnej dobe tak dôležité.

Exkluzívne kvetináče - povrch, farba, materiál

Exkluzívne sklolaminátové kvetináče sme navrhli s vysoko lesklým, polomatným až matným povrchom alebo s rebrovanou úpravou.

Varianty s vysokým leskom sú k dispozícii vo farbe zlatej, striebornej, červenej, čiernej, antracitovej a bielej. Ručne maľované povrchy pôsobia jedinečne a upútajú pozornosť. V ponuke e-shopu nájdete aj povrchy s mramorovým vzhľadom alebo leštenou nerezovou oceľou.