Delenie priestoru

Kvetináče od firmy VIVANNO ako deliaci prvok a ochrana súkromia

Vzhľadom k svojej veľkosti a úzkemu prevedeniu je inštalácia deliacich kvetináčov populárna na rozľahlých terasách, záhradách a vo verejnom priestore miest a obcí. Vďaka svojmu dizajnu sú tieto kvetináče vhodné ako optické clony na ochranu súkromia. Deliace kvetináče umožňujú vytvoriť vhodnou výsadbou prírodné zásteny. Vhodné sú vysoké trávy, drobné tuje, bambus a iné.

 

Filter
1 z 1
1 z 1

Rozľahlý priestor môžete deliacimi kvetináčmi zútulniť a vytvoriť v ňom zóny, ktoré poskytujú súkromie.  Deliace priečky z kvetináčov sú ideálne na komerčné využitie, do veľkých jedální, open space kancelárií, hotelových hál, ordinácií atď.

Umiestnenie - záhrada

Tu deliace kvetináče vytvárajú hranicu medzi susedmi, vkusnú zástenu pre ochranu súkromia. Najčastejšie využívané sú v satelitných výstavbách ako vhodná prírodní stena. Na sadenie sa najčastejšie používajú vysoké trávy, ktoré sú na tento účel ideálne. 

Umiestnenie - terasa

Ideálna a vkusná prírodná deliaca stena medzi terasou a záhradnou časťou. Odpočinkový priestor na kávu alebo čaj pri zachovaní absolútneho súkromia. Mnoho deliacich prvkov získa kúzlo v jarnom a letnom období, kedy rastliny vytvárajú farebný obraz a dodajú terase harmonický nádych.

Umiestnenie – hotelové komplexy

Hotelové komplexy sú ideálnym priestorom na inštaláciu deliacich kvetináčov. V hotelovej vstupnej hale, kaviarni alebo reštaurácii rozdelíte priestor moderným spôsobom a vhodnou výsadbou podčiarknete praktickosť kvetináčov ELEMENTO. Vonkajší priestor ponúka ďalšie využitie.

Umiestnenie - kancelária

Kancelária - atraktívne miesto pre zamestnancov, ktoré vytvárajú deliace kvetináče. Príjemný a vzdušný priestor s výsadbou zelene, ktorá veľmi vkusne rozdelí priestor podľa požiadaviek majiteľa. Zelené rastliny vždy vytvárajú dobrú náladu a príjemné klíma. V kancelárii môžete pozitívne ovplyvniť náladu zamestnancov prostredníctvom prirodzeného prostredia.

Umiestnenie - reštaurácia

Nápadité rozdelenie priestorov v reštaurácii či kaviarni deliacimi kvetináčmi od firmy VIVANNO. Vzhľad vašej reštaurácie dostane nový nádych a návštevníci ocenia jemné a príjemné delenie priestoru medzi stolmi či barovou časťou. Zvoľte jednoduché riešenie, ktoré vedie k pocitu pohody medzi hosťami aj personálom.

Umiestnenie - vonkajší priestor

Deliace kvetináče sú určené predovšetkým na vonkajšie použitie. V ponuke od firmy VIVANNO nájdete rôzne druhy materiálov určené na výrobu deliacich kvetináčov (drevo, sklolaminát, nerezová a cortenová oceľ). Materiály majú vysokú stabilitu, odolnosť voči poveternostným vplyvom a dlhú životnosť.  Kvetináče sú mrazuvzdorné a je možné ich ponechať vonku po celý rok.

Výber farby

Pri výbere deliacich kvetináčov vo vonkajšom priestore hrá rozhodujúcu úlohu aj farba. Veľmi záleží na dlažbe alebo drevenej podlahe a farebne by mal ladiť aj záhradný nábytok. Vo vnútornom priestore sú pri procese rozhodovania o farbe zásadné tapety, farby na stenách, drevené obklady, koberce a nábytok.

Obľúbené farby u zákazníkov sú antracit, čierna, biela (aj vo vysokom lesku) a šedá. Jednoduché odtiene sa dajú výborne kombinovať s moderným aj rustikálnym nábytkom.