Balkónové hrantíky

Skrášlenie balkóna závesnými kvetinovými hrantíkmi od značky VIVANNO je vkusnou a praktickou voľbou. Špeciálny typ zavesenia umožňuje jednoduché pripevnenie k zábradliu balkónu. Hrantík sa po zavesení nakloní mierne dopredu a usadí sa priamo na zábradlie. Balkón sa premení na relaxačnú oázu a vytvorí miesto pokoja pre vaše rozjímanie či osobný rozvoj. Príjemná atmosféra s kvetinovými a balkónovými kvetináčmi od značky VIVANNO.

 

Filter
1 z 1
1 z 1

Závesné hrantíky sa vyznačujú svojou praktickosťou pre menšie balkóny, kde nezaberajú miesto na podlahe a zároveň krášli farebnými rastlinami tento vonkajší priestor, kde môžete stráviť príjemné chvíle.

Kvetinové hrantíky od značky VIVANNO nájdu svoje umiestnenie na záhrade, terase alebo na okennom parapete. Parapet s kvetinovými hrantíkmi vnesie vždy kúsok prírody do vášho životného priestoru. Nechajte sa uniesť vôňou kvetov.

Dôležité faktory k objednávke kvetinového alebo balkónového hrantíka

- výber správnej veľkosti (výber z niekoľkých druhov rozmerov)

- presný rozmer zábradlia

- voľba materiálu (sklolaminát, plast, nerez, polyratan)

ROZMERY:

Balkónový hrantík 50 / 60 / 80 / 100 cm

Kvetinový hrantík 40 / 60 / 80 / 100 cm

SKLOLAMINÁT

Sklolaminátové kvetinové hrantíky je možné použiť v interiéri aj exteriéri. Sú vhodné na vonkajšiu inštaláciu po celý rok a odolné voči poveternostným vplyvom.

Sklolaminát je kombináciou syntetických živíc s prísadami sklených vlákien. Materiál je nerozbitný, mrazuvzdorný a odolný voči UV žiareniu. Kvalitná farba zostáva v priebehu času nemenná. Sklolaminát sa vyznačuje nízkou hmotnosťou v porovnaní s inými materiálmi.

POLYRATAN

Je možné ho použiť v interiéri aj exteriéri. Materiál je mrazuvzdorný a odolá všetkým poveternostným vplyvom. Nadčasová farba kvetinových hrantíkov hnedá a čierna je veľmi obľúbená u zákazníkov. Povrchová štruktúra je vkusná a so zelenými rastlinami pôsobí prirodzene.

NEREZOVÁ OCEĽ

Hrantík z odolného materiálu s ušľachtilým vzhľadom bude ozdobou na vašom parapete, záhrade alebo terase. V letnom období vytvára nerezová oceľ efekt odrazu slnka a hrantíky žiaria vo svojej vlastnej elegancii.  Najčastejšie nájdu svoje umiestnenie na rozľahlých strešných terasách moderných budov a obchodných centrách.

PLAST

Vysoko kvalitný plast je profesionálne spracovaný. Plastové hrantíky na kvety upútajú pozornosť. Plastové hrantíky v antracitovej a bielej farbe sú veľmi obľúbené modely. Kvetinové a balkónové hrantíky z plastu sú vhodné ako do exteriéru tak aj do interiéru.

Kvetinové a balkónové hrantíky od značky VIVANNO v atraktívnom dizajne sú dostupné na našom e-shope, využite túto možnosť a šetrite svoj čas. Objednávajte produkty priamo z vášho domova.