Kvetináče a príslušenstvo

Kvetináče od firmy VIVANNO sú vhodné do exteriéru a interiéru, kde vytvára príjemnú a vkusnú atmosféru. Vyznačujú sa modernými tvarmi a vysokou kvalitou spracovania aj použitých materiálov. Vysadené kvetináče zelenými rastlinami ponúkajú relax a pokoj v hektickom každodennom živote. Kvetináče sú štýlové a moderné, dajú sa umiestniť do komerčných a hotelových priestorov, zimných záhrad, reštaurácií, rodinných domov, záhrad, na terasy a balkóny.

 

Podkategorie:

Filter
1 z 8
1 z 8

Tvary kvetináča

VIVANNO ponúka veľa variantov modelov - kvetináče oválne, guľaté, hranaté (kockové aj kvadratické), vysoké, hlboké, úzke aj široké - vďaka tejto širokej ponuke nájdete vždy ten správny kvetináč do vášho interiéru. A pokiaľ ste nenašli kvetináče v požadovanom formáte? Máme riešenie, ponúkame tiež kvetináče na mieru!

V ponuke nájdete aj kvetinové hrantíky vysoké 40 až 50 cm so šírkou 60 až 120 cm. Vhodné na umiestnenie na okenný parapet, terasu alebo lodžiu, kde poslúži ako vhodná okrasa či deliaci prvok v priestore.

Bohatý sortiment od firmy VIVANNO objednávajte na e-shope z pohodlia svojho domova, šetríte svoj čas a my vám doručíme tovar až domov.

Ponuka farieb

Zásadnú úlohu pri výbere kvetináča hrá jednoznačne farba. Vyberte si z nepreberného množstva farebných prevedení. Farby biela, čierna, červená, antracitová a šedá sú dostupné aj vo vysoko lesklom prevedení, ktorý je u zákazníkov veľmi žiadaný. 

Kvetináče vo farbe striebornej, červenej, zlatej alebo béžovej sa tešia veľkej obľube. Sú štýlové, moderné, nadčasové a vkusné. Ľahko sa kombinujú s inými odtieňmi, čo je pre zákazníka vždy to najdôležitejšie.

Správna voľba materiálu 

Kvetináče sú vyrobené z rôznych materiálov. Voľba správneho materiálu je dôležitá predovšetkým pri vonkajších inštaláciách. Odolný a stály materiál je pre celoročné použitie zásadný. 

Sklolaminátové kvetináče

Sklolaminát - materiál vhodný do interiéru aj exteriéru. Je odolný voči poveternostným vplyvom a mrazu. Sklolaminátové kvetináče sú pevné a stále. Vďaka nízkej hmotnosti v porovnaní s inými odolnými materiálmi je kvetináč zo sklolaminátu praktický a ľahko sa s ním manipuluje. 

Plastové kvetináče

Plast je jedným z najľahších materiálov. Plastové kvetináče je možné ľahko premiestniť v priestore a sú odolné voči poveternostným vplyvom.  V ponuke nájdete aj svietiace kvetináče. UV osvetlenie vo vnútri kvetináča vytvára prostredie útulné, intímne a harmonické. 

Nerezové kvetináče

Kvetináče z kvalitnej nerezovej ocele sú veľmi elegantné. Svojím atraktívnym vzhľadom potvrdzujú jedinečnosť v ponuke firmy VIVANNO. Materiál: nerezová oceľ V2A (1.4301) s hrúbkou cca 1 mm.