Doprava a platba

DHL

Poštovné - 15€. Za dobierku sa dopláca 2€.

Sledovanie zásielky – v momente, kedy zásielku vyexpedujeme, obdržíte číslo zásielky a môžete ju sledovať na http://www.ppl.cz.

Ide o dopravu rýchlou špedičnou dopravou. Tovar vám bude doručený najneskôr do 72 hodín k vášmu domu od expedície. Bežný rozvozový čas u tejto dopravy sú všedné dni od 8 do 18 hodín. Prostredníctvom produktu Súkromná adresa - B2C, ktorý zaručuje telefonickú avizáciu samotného doručenia vás pred samotným rozvozom bude kontaktovať vodič PPL a dohovorí sa s vami na presnejšom čase rozvozu. V prípade, že nebudete prítomni vám bude zanechané oznámenie o doručení, v ktorom nájdete kontakt na doručujúce depo pre upresnenie druhého bezplatného doručenia.

IBAN: SK46 7500 0000 0040 1149 4358.  Variabilný symbol je číslo objednávky

PREVZATIE ZÁSIELKY – Reklamácia mechanického poškodenia obalu zásielky - Zákazník je povinný skontrolovať obal zásielky a prevziať ho iba ak nie je nijak poškodený. V opačnom prípade je nutné spísať s vodičom zápis do prepravného listu alebo zásielku odmietnuť.                                                                                                     

Mechanické poškodenie výrobku v neporušenom obale je nutné nahlásiť bez odkladu, max. do 3 dní od prevziatia zásielky na tel.č. +420 727 887 809 firma Bon Appetit s.r.o. V prípade reklamácie NEVYHADZUJTE OBAL ANI VNÚTORNÉ VÝSTELKY - je to predmetom dôkazového konania. Na neskoršie reklamácie tohto charakteru nebude braný zreteť s ohľadom na reklamačné podmienky prepravcu.


Balenie

 

Kvetináče a hrantíky zasielame zabalené vo fólii a kartónovej krabici s polystyrénovými rohmi.

Cena za dopravu sa udáva za jeden set (nezáleží na počte kusov v sete). Pri objednaní viacerých setov naraz platíte iba jedno dopravné.