Svietniky a lucerny

Bez ohľadu na to, aké je ročné obdobie, sú vysoké svietniky skutočným dekoratívnym zážitkom pre záhradu, terasu, vašu domácnosť, ale aj komerčné priestory ako sú hotely alebo reštaurácie. Kto by nemiloval tráviť pokojné hodiny všedného dňa pri sviečkach. S lampášovými stĺpmi si môžete do svojho domova priniesť svetlo sviečok obzvlášť elegantne a moderne. Urobte si pohodlie a užite si pozorovanie blikajúcich sviečok v tme.

Filter
1 z 1
1 z 1

Relax a harmónia
V obývacej izbe môže svietnik alebo lampáš so skleneným krytom poskytnúť obzvlášť krásne chvíle. Pohodlne sa uvelebíte na pohovke a necháte sa opájať svetlom sviečok, ktoré zvádzajú k snívaniu. Stĺp s lampášom vytvára harmonické prostredie, ktoré vám umožní relaxovať a navodí vám útulný pocit.

Vysoké svietniky sú k dispozícii v rôznych materiáloch. Môžete sa spoľahnúť na vláknocement, sklolaminát, plast alebo drevo. Skombinujte moderný štýl nábytku s týmito svietnikmi a užite si pohľad na elegantné a rovné línie. Svojich hostí môžete privítať aj lucernou priamo vo vstupnom priestore. Pôsobí to lákavo a vaši návštevníci budú radi spomínať na vašu útulnú atmosféru.

Vysoké lucerny - farby do každej izby
Aby ste mohli nájsť tú správnu lampáš pre každú izbu, ponúka VIVANNO širokú škálu farieb týchto vysokých svietiacich stĺpov. Či už máte na výber čiernu, bielu, striebornú, zlatú alebo hnedú, môžete si vybrať individuálne podľa svojho vkusu a štýlu zariadenia.

Krásnu a prirodzene vyzerajúcu LUMIRU si môžete vybrať aj z materiálu drevo. Je k dispozícii ako po jednotlivých kusoch, tak ako súprava 3 ks. Vkusné svietniky v rustikálnom vzhľade dreva je možné skvele využiť v interiéri vo vidieckom štýle.

Odolný voči poveternostným vplyvom - stĺp s lampášom do exteriéru
Vo vonkajšom priestore je dôležité dbať na odolnosť voči poveternostným vplyvom a robustným vlastnostiam svietnikov. Svietniky zo sklolaminátu a vláknocementu je možné celoročne postaviť vonku v chránenom vonkajšom priestore ako je krytá terasa, zastrešené zádverie a pod. V zime, keď teploty klesnú ďalej ako pod bod mrazu, treba sklenenú vitrínu preniesť do interiéru. Postavte svietnik ku vchodovým dverám alebo ho vystavte na terasu. Rustikálny betónový vzhľad sa ideálne kombinuje s množstvom záhradného nábytku.

Dizajny lucerien od VIVANNO sú jednoduché a napriek tomu elegantné. Hranaté, vysoké stĺpy s lampášmi sú dostupné v e-shope v rôznych výškach, napr. 80 cm a 100 cm.

Pokiaľ ide o odolnosť voči poveternostným vplyvom, prečítajte si informácie u konkrétneho produktu.

Moderný lampáš
Či už na záhrade alebo v interiéri, svetelná hra sviečok očarí nielen oči detí, ale aj dospelých. Stĺp lucerny je dodávaný so skleneným krytom, ktorý chráni sviečku pred vetrom. Stĺp je zvnútra dutý. Teraz už nestojí nič v ceste dlhým, letným večerom na verande alebo balkóne. Už teraz sa môžete tešiť na krásny letný čas pod holým nebom pri sviečkach.

Lampióny a stolové svietniky - malé, ale mohutné!
S malými svietidlami CANDELITO a CANDELITA bol rad vysokých svietnikov rozšírený o malý formát. Či už sú umiestnené priamo na stole, komode alebo na podlahe, tieto svietniky skutočne upútajú vašu pozornosť a prinesú tú správnu atmosférou.