Podstavce

S podstavcami od VIVANNO získate elegantné dekorácie, ktoré sú presne tou správnou voľbou, pokiaľ chcete upozorniť na konkrétny predmet. Sochy, vázy, kvetináče, misy s ovocím a rôzne iné dekoračné predmety podľa vášho vkusu môžete vďaka podstavcom vyzdvihnúť a zvýrazniť. So správnym predmetom bude voľne stojaci podstavec naozajstnou ozdobou každej miestnosti.

Filter
1 z 1
1 z 1

Hra s kontrastmi - podstavce v rôznych farbách

Aby sa predmet na podstavci správne vynímal, je vhodné voliť medzi oboma prvkami výrazný kontrast. Stĺpy a podstavce VIVANNO sú k dispozícii v rôznych farbách, čo umožňuje vysoko kontrastné kompozície. Použite napríklad biely podstavec s farebným kvetináčom. Vyberať môžete z niekoľkých farebných odtieňov a kombinovať podľa chuti.

Vysoko kvalitný materiál
Podstavce od VIVANNO sú vyrobené z vysoko kvalitného sklolaminátu. Tento materiál je veľmi robustný a stabilný. Navyše má tú vlastnosť, že sa veľmi ľahko udržuje. Na odstránenie prachu jednoducho utrite povrch vlhkou bavlnenou handričkou. Podstavce vo vysokom lesku sú vhodné na vnútorné použitie, zatiaľ čo tie v matnej farbe je možné použiť aj vonku. Vyzdobte si nimi terasu, balkón alebo aj záhradu.

Nechýba ani podstavec z exkluzívnej nereze. Nerezová oceľ V2A je so svojim kartáčovaným povrchom obľúbeným materiálom u našich zákazníkov v oblasti kvetináčov, použili sme ju teda aj pri podstavcoch. Je odolná voči poveternostným vplyvom a korózii. Nádherný vzhľad nerezového podstavca zaisťuje exkluzivitu a celkový moderný vzhľad.

Od malých po veľké
Podstavce od VIVANNO sú k dispozícii v rôznych prevedeniach. Z hľadiska veľkosti sú najobľúbenejšie najmä stĺpy vysoké až 100 cm. Pôdorys 30 x 30 cm ponúka dostatok priestoru na umiestnenie atraktívnej dekorácie. Niektoré z platforiem sú k dispozícii aj vo výškach 60 a 80 cm. Všetky tri veľkosti dohromady vytvoria kaskádovitý obraz, ktorý vo veľkých miestnostiach bude nádhernou ozdobou.

Kam podstavce umiestniť?
V podstate neexistuje miesto, ktoré by sa pre umiestnenie podstavca nehodilo. Sú ale priestory, ktoré sa na tento účel hodia dvojnásobne. Jedným z nich je vstupný priestor. Priamo pri vchode, pred vchodovými dverami alebo na vnútornej strane vchodu do domu uvíta podstavec vašich hostí svojim veľkolepým vzhľadom. Pokiaľ máte dostatok miesta, tento impozantný dekoratívny prvok vás bude tešiť v obývacej izbe, jedálni alebo spálni. Podstavce je možné umiestniť voľne v miestnosti alebo pri stene.

Sklolaminátové podstavce v betónovom prevedení pôsobia rustikálne. Vyzerajú veľmi podobne ako betón, ale sú v porovnaní s ním oveľa ľahšie, pri zachovaní rovnakej stability. Môžu byť použité v interiéri aj exteriéri a sú absolútne odolné voči poveternostným vplyvom a mrazu.

Podstavce v komerčnom priestore
Podstavec je obľúbený aj v komerčnom sektore. Gastronómia a hotely s nimi vytvárajú pre svojich hostí atraktívne dekorácie. Obchody na nich môžu veľkoryso prezentovať svoje produkty. V závislosti na ročnom období môžu podstavce poskytnúť vianočnú alebo jarnú náladu. Keď už hovoríme cez Vianoce: ak chcete počas vianočného obdobia podporiť atmosféru veľmi špeciálnym podstavcom, mali by ste sa bližšie pozrieť na striebornú a zlatú farbu s vysokým leskom.