Drevené dekorácie

Dekorácia z dreva sa hodí takmer do každého bytu a domu. Nezáleží na tom, či sa jedná o novostavbu alebo vidiecky dom, dekor dreva je možné skvele kombinovať s mnohými štýlmi zariadenia.

Filter
Filter
Cena
Od 46 € do 292
Kategória hĺbky
Kategória priemeru
Kategória šírky
Umiestnenie
1 z 1
1 z 1

Škandinávsky look shabby chic (ošúchaný, opotrebovaný), ktorý možno označiť aj ako vintage štýl, je veľmi trendy. Drevené dekorácie v shabby chic vzhľade sú mixom prírodných farieb dreva s bielou. Biele steny alebo šedé predmety s týmto štýlom dokonale ladia. Táto farebná kombinácia pôsobí domácky a vytvára krásne prostredie, v ktorom sa budete okamžite cítiť pohodlne.

Drevené dekoratívne svietniky
V online obchode VIVANNO nájdete zaujímavé drevené dekoračné predmety, ktoré zútulnia váš domov. Napríklad v obývacej izbe môžete vytvoriť výnimočnú atmosféru s drevenými vysokými svietnikmi a užívať si večery pri sviečkach. Tlmené svetlo sviečok vrhá do miestnosti príjemnú, teplú žiaru a môže určite nahradiť lampy, ktoré sú obvykle príliš jasné. Najmä v zimnom čase, keď je skoro tma, navodia svietniky tú správnu domácu atmosféru.

Ďalej sú lucerny vhodné ako drevené dekorácie pred dvere. Väčšina drevených dekoračných predmetov je vhodná aj do exteriéru a je odolná voči poveternostným vplyvom. Môžu byť umiestnené na záhrade alebo na terase.

Dekoratívne podstavce vyrobené z dreva
Postavte drevené stĺpiky ako krásnu dekoráciu všade tam, kde chcete upútať pozornosť hostí, okoloidúcich, priateľov, rodiny. So stĺpom vysokým 100 cm neprehliadnuteľným spôsobom vystavíte kvetináče, dekoračné prvky alebo kvetinové misy. Môžete si vybrať svoju obľúbenú farbu, ako je biela, shabby chic, hnedá alebo čiernobiela a umiestniť podstavec napríklad ku vchodovým dverám.

Nakupujte drevené dekorácie lacno online
Hľadáte tú správnu drevenú dekoráciu na Veľkú noc, Vianoce, jar alebo jeseň? Objednajte si dekoratívne drevené predmety v internetovom obchode VIVANNO a využite kvalitu za rozumnú cenu. Naše produktové fotografie vám poskytujú nápady na dekorácie z dreva, ktoré môžete jednoducho realizovať doma.