Dekoračné misky

Dekoračné misky sú vítanými doplnkami pre milovníkov dekorácií. Nielenže v našich dekoračných miskách môžete pestovať rôzne druhy sukulentov a drobných rastlín, ktoré im prepožičajú prirodzený a svieži vzhľad, ale môžete do nich umiestniť akékoľvek dekorácie podľa vášho vkusu. Na rastliny sú vhodné veľké dekoratívne misky. Ponúkajú dostatok priestoru pre koreňový bal rastlín. Orchidey možno tiež zasadiť do dekoračných misiek a umiestniť ich na parapete.

 

Filter
1 z 1
1 z 1

Charizma dekoračných mís utvára v dome alebo na terase nádherné kúzlo. Vzhľadom na to, že je úplne na vašej fantázii a vkuse, čím dekoračné misy vyplníte, ponúka sa mnoho variantov, ktoré budú vhodné práve pre vás a váš interiér. Dekorácie môžete meniť podľa aktuálnych trendov alebo ročných období.

Obzvlášť priaznivý vplyv na celkovú atmosféru majú dekoračné misky s dekoráciami ako sú sviečky. Zaobstarajte dekoratívnym misám sviečky a mihotavé svetlo vám vytvorí príjemný večer plný pokoja.

Mnohoúčelová povaha dekoračných mís umožňuje ich využitie v najrôznejších miestnostiach v dome, ale aj na terase, záhrade či balkóne. Umiestniť ich môžete na stôl, komodu, podlahu, schody, parapet - opäť ich iba na vašich preferenciách, kam misu umiestnite.

V našom internetovom obchode VIVANNO nájdete mnoho vkusných modelov. V širokom výbere nájdete rôzne tvary, veľkosti a samozrejme aj farby. Dekoratívne misky v striebornej, čiernej, bielej, šedej, hnedej (taupe), červenej a antracitovej farbe upútajú vašu pozornosť. Vyberte si farbu, ktorá sa vám najviac páči a ktorá sa najlepšie hodí do vášho prostredia.

Dekoratívne misy s betónovým vzhľadom sú absolútnym hitom súčasného trendu bývania. Ponúkame vám niekoľko variantov z pieskovca - materiálu s otvorenými pórmi, ktorý poskytuje obľúbený rustikálny vzhľad.

Niektoré misky na rastliny sú vhodné aj von. Je možné ich umiestniť na terasu alebo do záhrady. Čítajte starostlivo informácie pri produkte, kde je najvhodnejšie umiestnenie uvedené.

Tvary ozdobných misiek môžete vyberať od hranatých cez obdĺžnikové, od podlhovastých až po okrúhle. Líšia sa od seba svojim dizajnom a farbou.