Bytové doplnky

Bytové doplnky a dekorácie pre váš domov
S dekoráciami a ladiacimi bytovými doplnkami si môžete svoj byt navrhnúť individuálne podľa vlastného vkusu a zaistiť si útulný pocit domova. Skrášlite si svoj obytný priestor košmi na bielizeň z prírodného prútia, policovými boxmi na rôzne maličkosti, ozdobnými podstavcami a mnohými ďalšími predmetmi, ktoré z vášho domova urobia to najkrajšie miesto na svete. Urobte si pohodlie v dome aj na záhrade a nezaobídte sa bez príjemnej atmosféry, ktorú dokážu navodiť doplnky od VIVANNO. Splňte si svoj sen o domove, kde sa budete cítiť dobre.

 

Podkategorie:

Filter
1 z 3
1 z 3

VIVANNO ponúka doplnky do domácnosti, s ktorými môžete navodiť domácu atmosféru a vyberie si tu skutočne každý. Izby pre mládež môžu byť vybavené atraktívnymi práčovnými košmi a úložnými boxmi. V kuchyni sú nepostrádateľným doplnkom prútené podnosy a držiaky na fľaše. Vašu obývaciu izbu alebo predsieň skrášlite podstavcom, ktorý môžete vybaviť dekoratívnymi predmetmi, ako je elegantná váza, misa so sezónnymi prírodninami, sošky a pod. Prezrite si rad bytových doplnkov VIVANNO.

Bytové doplnky - praktické, užitočné a dekoratívne
Mnohé z bytových doplnkov od VIVANNO sú nielen krásne a hodia sa ako dekorácia. Väčšina príslušenstva sa radí aj do veľmi praktických a užitočných pomôcok. Policové boxy z prútia vyzerajú v skriniach harmonicky a zároveň ponúkajú priestor na uloženie časopisov, kníh alebo iných drobností. Stojany na noviny a koše na fľaše je možné v domácnosti ľahko premiestniť a mať ich poruke presne tam, kde práve potrebujete. Rôzne koše je možné využiť ako úložné koše na noviny, hračky, drevo, bielizeň a iné. Dôverujte najlepšiemu remeselnému spracovaniu a kvalite, ktoré premieňajú ručne vyrábané produkty na mimoriadne predmety.

Rôzne materiály
V e-shope si obvykle môžete v rôznych kategóriách vybrať medzi rôznymi materiálmi. Ponúkame tie najkvalitnejšie ručne vyrábané košikárske výrobky zo 100% prírodných materiálov, ako je vodný hyacint alebo ratan. Morská tráva je k dispozícii aj pre boxy, prepravky a koše. Truhly na bielizeň a práčovné koše vyrobené z polyratanu navyše zaisťujú odolný a robustný kvalitný tovar, ktorý sa vám bude páčiť a slúžiť po mnoho rokov. Ďalšie produkty v rade sú vyrobené zo sklolaminátu, ako sú elegantné a exkluzívne svietniky a stĺpy s vysokým leskom alebo v mate.